Responsywne strony internetowe

Mobilne witryny szyte na miarę

Odkąd ludzie są w stanie uzyskać dostęp do Internetu z telefonu komórkowego, właściciele witryn tworzyli sposoby, aby pomóc użytkownikom lepiej poruszać się po swojej stronie na każdym urządzeniu. Obecnie ponad połowa wejść na strony internetowe wykonywana jest z urządzeń mobilnych, co sprawia iż nie można lekceważyć tematu responsywności stron www.
Responsive web design to podejście do tworzenia strony internetowej, które pozwala jej pracować na dowolnym urządzeniu, czy to telefon komórkowy, tablet, telewizor czy laptop. Wrażenia użytkownika są doskonałe, bez względu na rozmiar ekranu. Czcionka jest łatwa do odczytania, menu jest przejrzyste, a użytkownik nie musi powiększać ani przesuwać widoku, aby odczytać zawartość.
responsywne strony internetowe - LPROJEKT
Czy potrzebuję Responsywnej strony internetowej ?
Oczywiście że tak. W dzisiejszych czasach większość ludzi zwraca się do swoich telefonów komórkowych, szukając firmy lub usługi. Witryna responsywna nie tylko pomaga użytkownikom mobilnym poruszać się po Twojej stronie, ale także wpływa pozytywnie na ocenę google w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie, zwiększa konwersje czyli sprzedaż.
Sprawienie, by Twoja witryna była responsywna, nie jest prostym procesem, lecz mimo to powinna być zabiegiem oczywistym i oferowanym w standardzie, ponieważ dopiero wtedy staje się pełnowartościowa i jest w stanie dotrzeć do każdego użytkownika.

Zainteresowany współpracą?

Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w dobraniu odpowiednich rozwiązań.